Антиоксиданти

Loxidan® CFP

Назва: Loxidan® CFP
Склад: 1 кг містить діючі речовини:
Бутилгідрокситолуол (Е 321), Бутилгідроксианізол (Е320) - 50 г;
Пропілгалат (Е 310) - ЗО г;
Кізельгур (Е 551с) - 15 г.
Допоміжна речовина: Кальцію карбонат - до 1000 г.
Фармацевтична форма: Порошок.
Фармакологічні властивості: Корми містять ліпідні компоненти» які спонтанно реагують з атмосферним киснем при утворенні вільних радикалів. До таких компонентів відносяться жири, каротиноїди та ксантофіли (пігменти), незамінні жирні кислоти, емульгатори, вітаміни А, Д та Е. Коли процес окиснення відбувається у кормах, жири стають прогірклими, тоді як жиророзчинні вітаміни та пігменти розкладаються. Це призводить до зменшення термінів зберігання і зниження кормової цінності продукції. Кормова добавка активно захищає та призупиняє процеси самоокиснення, що викликані вільними радикалами.
Вид тварин: Коні, велика рогата худоба свині, вівці, кози,птиця, кролики, коти, собаки, риба, хутрові звірі, креветки.
Покази до застосування: Для запобігання окиснення кормів під час виробництва та зберігання.
Дозування: 125 г / 1 т комбікорму.
Протипоказання: Не виявлено.
Використання під час вагітності і лактації: Згідно з рекомендаціями по застосуванню.
Взаємодія з іншими засобами або інші форми взаємодії: Продукт можна вводити безпосередньо в сухий корм шляхом мікродозування або з преміксом.
Термін придатності: 12 місяців.
Особливі заходи безпеки при зберіганні: Зберігати в щільно закритій упаковці в прохолодному, добре провітрюваному місці.
Природа і склад контейнера первинного пакування: Багатошарові паперові мішки по 25 кг.
Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення та виробника: Кеслер Нутрішн Г мбХ. Цеппелінштрассе З, Д-27472 Куксхафен, Німеччина Тел./факс: +49 4721 5904 0.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019