Пробіотики

ProbioStopOdor®

balticprobiotic logo

➥ Перейдіть за посиланням щоб подивитися як продукт застосовується на реальному об'єкті.

➥ Перейдіть за посиланням щоб завантажити брошуру по препаратах Baltic Probiotics.

ProbioStopOdor® – гігієнізатор приміщень. Пробіотичний засіб для усунення запахів і причин їх виникнення. Засіб ProbioStopOdor® виробляється в процесі натуральної ферментації з використанням корисних мікроорганізмів (молочнокислих бактерій і дріжджових культур). Це живий пробіотичний продукт, що уповільнює процес розмноження патогенних мікроорганізмів і прискорює процеси розпаду, зменшує запах аміаку, сірководню та інших токсичних летючих органічних сполук.
Користь®:
ProbioStopOdor • зменшує запахи (які можуть послужити причиною стресу у домашньої худоби та птиці) до 96%, усуває неприємні запахи ще до їх появи
• уповільнює (блокує) процес розмноження патогенних мікроорганізмів (Salmonella, Enterococcus, E.coli та ін.)
• покращує якість повітря в приміщеннях
• прискорює процеси розпаду
• зменшує кількість мух, мошок і комарів в цих місцях
• економічний - 1-2 мл на 1 м2 приміщення
• безпечний для навколишнього середовища
Застосування ProbioStopOdor®:
Для активізації діяльності мікроорганізмів засіб необхідно розбавити водою. Радимо використовувати пульверизатори. Налити необхідну кількість ProbioStopOdor в чистий пульверизатор і розбавити водою відповідно до інструкції. Щоб зберегти ефективність продукту, завжди щільно закручуйте кришечку пляшки з пробіотіком. Розведений продукт слід використовувати максимум протягом 3-4 діб. В результаті процесу ферментації засіб ProbioStopOdor може утворювати осад, що є нормою і не впливає на його ефективність і якість.
Зберігання:
Уникати попадання прямих сонячних променів, зберігати при температурі від +5 до +50°С. Відкрита ємність з продуктом може зберігатися до 6 місяців, при щільно закритій кришці.
Застосування ProbioStopOdor®:

Приміщення Розчин Застосування

Сховище гною/посліду

1:100

Обприскувати. Використовувати раз в тиждень / місяць або по мірі необхідності.

Ферми/пташники

1:50
1:100
Розпилювати один раз на тиждень або по мірі необхідності.

1:100 = 100 мл : 10 л води
1:50 = 200 мл : 10 л води
100 – 200 мл препарату розчинити в 10 л води (не хлорованої). Розпилюючи засіб вперше, норма витрати має становити 2 мл розчину на 1 м2 приміщення, а в наступні рази - 1 мл/ м2 приміщення.

Виробник: SIA «BalticProbiotics», «Ceptuve», Руцавська волость, Руцавський край, LV-3477.

 

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії «Альфа-Вет». Ми – колектив професіоналів своєї справи. Напрямком нашої діяльності є поставки вакцин, ветеринарних препаратів та кормових добавок для птиці, риби і сільськогосподарських тварин від провідних світових виробників.

Останні оновлення

09 вересня 2019
09 вересня 2019
09 вересня 2019