top of page

ПРО КОМПАНІЮ

 

Альфа-Вет – компанія, яка стрімко розвивається

Напрямком нашої діяльності є постачання ветеринарних препаратів та кормових добавок для сільськогосподарських тварин, птиці, риби, собак і котів від провідних світових виробників. Ми являємось дистриб'ютором компаній Zinpro, Kaesler Nutrition, Ew Nutrition, Bioproton і партнером багатьох інших відомих брендів.
Співробітники компанії – лікарі ветеринарної медицини та технологи – є безперечними професіоналами своєї справи з багатолітнім досвідом роботи у сільськогосподарській сфері. Здоров'я тварин, годівля тварин, вакцини та кормові добавки – лише кілька з багатьох питань, які вони допоможуть вам вирішити.
Ветеринарний супровід містить: виїзд в господарство, оцінка та аналіз ситуації, лабораторні дослідження сироваток крові птиці методом імуноферментного аналізу (ІФА).
Команда «Альфа-Вет» прекрасно розбирається у властивостях і перевагах продукції й гарантує якість і своєчасність обслуговування.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Ми обираємо довгострокову, ефективну, взаємовигідну і якісну співпрацю.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Наші фахівці є безперечними професіоналами своєї справи з великим досвідом.

ЯКІСТЬ

Ми гарантуємо першокласну якість продукції від провідних світових виробників.

РЕПУТАЦІЯ

Ми дотримуємося етичних принципів ведення бізнесу і конфіденційності інформації.

ЧОМУ МИ?

 

НАШІ ПАРТНЕРИ

 
Partners

Ми співпрацюємо з провідними світовими виробниками в сфері здоров'я і годівлі тварин та зарекомендували себе надійними партнерами. Асортимент продукції, що поставляється нами в Україну, відрізняється стабільно високою якістю, відповідною найвищим європейським стандартам сертифікації GMP.

bottom of page