top of page
quattro-hoover-04.png

Більше ніж просто чудовий смак.

QUATTRO – бренд, що об'єднує наших чотирилапих друзів. Ні для кого не секрет, що роль домашніх тварин в сім'ї стає все більш важливою. Вони стали нашими повноправними членами сім'ї, нерозлучними друзями й супутниками життя. Для нас важливо забезпечити належне здоров’я та харчування домашніх тварин. 

Торгова марка QUATTRO є частиною однієї з найбільших, найсучасніших та економічно найсильніших бізнес-груп Литви - KG Group, яка має більш ніж 30-річний досвід у сфері виробництва продукції для харчової промисловості, кормів і ветеринарії для сільськогосподарських та домашніх тварин, що дозволяє їм пропонувати корми для наших чотирилапих улюбленців преміум якості супер преміумкласу. 

М'ясо – перший і головний інгредієнт у раціонах QUATTRO, що у поєднанні з корисними фруктами, ягодами, травами, пребіотиками, пробіотиками, хондропротекторами та іншими корисними натуральними добавками чудово задовольняють природні харчові потреби наших улюбленців.

«Freeze-dried raw coated» - це інноваційне технологічне рішення покриття кожної крокети додатковим м’ясом, яке не тільки надає ексклюзивний смак продуктам QUATTRO, але й збагачує їх натурально збереженими поживними речовинами, необхідними в щоденному харчуванні.

Бренд QUATTRO налічує 2 лінійки кормів: White Line і Special.

завантажити каталог

Special – лінійка беззернових кормів для тварин суперпреміум класу. Асортимент містить продукцію для дорослих собак, вагітних і цуценят, юніорів, а також собак старше 10 років або схильних до надмірної ваги. Серед протеїнів можна обрати монопротеїн м’яса ягняти, качку, лосось з крилем або білу рибу, які найбільш підходять для тварин з чутливим травленням і є гіпоалергенними. Раціон не містить злаків та сої, що є можливими алергенами, замість них використовується багата на клітковину м’якоть батата і буряка. Використовуються унікальна технологія “Freeze-dried Raw Coated”, що робить QUATTRO ще більш смачним і корисним для найвибагливіших гурманів.

White Line – лінійка безглютенового корму для собак і котів суперпреміум класу, що має високий вміст протеїну тваринного походження,  не містить пшениці, сої та штучних добавок. Кожна крокета вкрита додатковим м’ясом, що забезпечує високу смакову привабливість.

 
 
 
bottom of page